WHATSAPP
   0 352 332 21 41
E-TİCARET
Gizlilik - Güvenli Alışveriş
Güvenli alışveriş burada!

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. SSL Güvenlik   Sertifikası, sayesinde   güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.


Kredi Kartı Güvenliği

italyanotoparca.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz   için her zaman en son   teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.
Kredi kartı güvenliği   konusunda sitemizin Online Destek bölümünden ilgili departmandan yardım alabilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir   anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca   görünemeyeceğinin işaretidir.
italyanotoparca.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi   kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.


SSL Güvenlik Sertifikası

italyanotoparca.com, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan SSL sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi.
Bu sertifikaya sahip olmak   isteyen tüm firmalar gibi, italyanotoparca.com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen   geçmiştir
Güvenliğinizi test edin! Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, adres çubuğunuz firma bilgisiyle birlikte aşağıdaki yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü farklıdır.
E-Bültene KAYIT OL !